tüdrukuteõhtu vanneTüdrukuteõhtu korraldamine merel muutub järjest populaarsemaks. Kunagi ei teadnud sellest mitte keegi. Nüüd olles ise juba aastast 2009 korraldanud tüdrukute õhtuid merel, siis teame, et need on väga populaarsed. Oleme kindlad, et just meie oma purjetamine.com meeskonnaga suudame pakkuda Teile kõige meeldejäävama tüdrukute õhtu elamuse. Siin artiklist räägime kuidas kirjutada tüdrukuteõhtu vanne.

 

 

Tüdrukuteõhtu vanne – anna see merel purjetades.

 

Tüdrukuteõhtu vanne on lubadus, mis tavaliselt antakse oma sõbrannadele ning natukene on sinna lisatud ka kohustusi ja lubadusi, mis antakse tulevasele abikaasale aga eelkõige siiski sõbrannadele (kes siis ikka kõige tähtsamateks jäävad, kui mitte sõbrannad eks ole😊). Vandeid on igasuguseid aga eelkõige on need lõbusad ja naljakad kuid siiski tuleb võtta neid väga tõsiselt ja kinnitada allkirjaga. Olles ise kaptenina kuulanud sadu selliseid võin öelda, et neid on seinast seina. Kapteni kuulmisulatuses ja merel loetud vanne saab hoopis teise tähenduse. Vanne peaks olema kirjutatud tugevale, soovitavalt ka natukene veekindlale paberile. Paber võiks olla ilus ja ametlik, ääristatud ornamendiga. Ilus tempel asjale peale (nagu notari juure) annab asjale hoopis teise ilme. Miks mitte ka tüdrukuteõhtu vanne hiljem ära raamida ja seinale panna? Jääb hea mälestus tähtsast päevast.

Mõned naljakad lõigud mõnest tüdrukute õhtu vandest.

„Luban, et tänasest päevast alates, olen alati seksihimuline“

„Luban, et alates tänasest andestan oma mehele teiste naiste vaatamise, v.a muud lähenemiskatsed“

„Luban, et olen alati oma sõbrannadele olemas, rõhk on sõnal alati!“

„Luban, et vähemalt üks kord kuus korraldan oma sõbrannadele pannkoogi hommikuid

„Luban, et tänasest ei luusi ma enam oma mehe telefonis, k.a siis, kui ta on pesemas“

„Luban, et lõpuks on vaibunud minu meeletu meeste iha“

„Luban, et alates meie abiellumise kuupäevast on kodus püksid minu jalas“

„Kui sõbrannad külla tulevad, siis nemad on A ja O“

Ja nii edasi…

Mida naljakam seda meeldejäävam kõik see jääb ja kindlasti saab ka pruut ja kõik teised osalised korralikult naerda. Proovige olla loomingulised. Igavaid lubadusi teavad kindlasti kõik meist.

Meie lehel on olemas ka tüdrukuteõhtu vanne ka olemas, saate selle välja printida ja ongi üks linnuke korraldusele olemas. Leiate selle siit (lehe alaosas)

 

Jagamist
Jagamist
Esileht
Helista
Broneeri
Paketid