Tüdrukute õhtu merel

Merel saab pruut rääkida ära kõik saladused, mis tal veel jäänud on ja need igaveseks merele “unustada”. Samuti saab ta kõikide endiste “meeste” nimed kivile kirjutada ja need sügavale Tallinna lahte (või Pärnu lahte) põhja lasta. Saab ka õhupalliga ekside nimed “õhku lasta” Saame Teile korraldada ka kogu toitlustuse ja joogivaliku, samuti video ja foto teenuse sündmuse jäädvustamiseks. Oleme korraldanud üle 300 tüdrukute õhtu ja kindlasti muudame ka Teie oma meeldejäävaks! Vaata ka meie Facebooki lehte!

Tule korralda tüdrukuteõhtu merel!

  • Oleme korraldanud üle 300 tüdrukute õhtu
  • Väljumised Noblessneri jahisadamast aga soovi korral ka mujalt, näiteks Piritalt
  • Kõige soodsamad hinnad purjetamiseks!
  • Võimalik limusiini transfeer sadamasse
  • Lisavõimalused jahtide kaunistamiseks
  • Kõikides jahtides WC, köök, muusika
  • Jahid on turvalised ja päästevestid kõigile olemas
  • Soovi korral saate ise roolida

Hinnad

Inimesed10121518
2 tundi250€290€360€475€
3 tundi310€375€450€600€

Hinnakirja saab kerida vasakule ja paremale

Suuremad grupid

Inimesed2036100
2 tundi600€850€2000€
3 tundi850€980€2500€

Hinnakirja saab kerida vasakule ja paremale

Kõike jahtide ja katamaraanidega on võimalik juurde tellida kiiremaks sõiduks kaater või jeti. Küsi kombineeritud pakkumist. Sobib hästi ettevõtete kliendiüritusteks, sünnipäevaks või miks mitte ka niisama lahe sõiduks kiirem sõiduvahed kaasa võtta.

Tüdrukute õhtu vajab eeltööd!

Tüdrukuteõhtu on pidu, kus tulevane pruut peab ennast tundma täielikus rambivalguses, see on siiski tema viimane päeva “vallalisena”.  Aga õhtut tuleb korraldada nii, et ka temakese, pruudi sõbrannad ennast läbi õhtu hästi tunneksid, sest kes siis tahab, et nende sõbranna hiljem neid “ebaõnnestunud” vallalispõlve lõpupeo tõttu meeles peab. Kuidas selline pidu siis korraldada, mis oleks ühtemoodi nagu “viimane” pidu ja samas kõik peale pidu elus ja terved oleksid…pruut peab ikkagi lähiajal abielluma ka!

Korraldaja võiks olla kindlasti sõbranna, kes pruuti kõige paremini tunneb, või siis mitu sõbrannat. Aga siiski, alati tasuks valida nö “peakorraldaja”, kelle otsus peale jääb, muidu tekib segadust. Mõnele tundub näiteks kostüümidest mööda linna trallimine, meenete müümine pulmarahaks, igas baaris üks kangem jook jne labane ja tobe, sellepärast tuleb pruuti hästi tunda, ja teada mis talle meeldida võiks.

Vaata ka meie teisi pakette

Jagamist
Jagamist
Esileht
Helista
Broneeri
Paketid