Tüdrukute õhtu Tallinnas

 

tüdrukute õhtu tallinnasPurjetamine.com on korraldanud tüdrukute õhtuid juba 8 aastat. Meie korraldatud tüdrukute õhtud jäävad alati meelde, kuna tegemist ei ole just tavalise tüdrukute õhtuga või osaga sellest. Miks? Meie korraldame tüdrukute õhtuid mere peal. Suurte ja turvaliste jahtide pardal, kus saate pruudil lasta ette lugeda pruudivande, esitada küsimused tulevase abikaasa kohta, visata kividega eksid vette või lasta nad õhupallidega õhku ning väga palju muud. Kõik, mis mere peal juhtub, jääb loomulikult mere peale. Tüdrukute õhtu Tallinnas on kindlasti midagi meeldejäävat!

Meie käest saab tellida täisteenuse. Toitlustuse (meie menüüd saate vaadata siit), fotograafi jäädvustamaks sündmust, limusiini sadamasse ja pärast sihtkohta tagasi (limusiiniga sõit kestab tavaliselt 30 minutit sadamasse ja 30 minutit tagasi Teie soovitud kohta), jahi kaunistamise õhtupallidega ning ka igasugu erilahendusi, et pruudile asi väga huvitavaks teha. Kindlasti saate ka ise roolida purjekat ja tunda ennast tõelise kapteninnana, roolis olles jäävad ka pildid eriti ägedad.

Jahid on kõik turvalised ja suured. Sees on kajutid, WC, diivan, muusika, köök jne. Isegi väike vihm ei takista merele minekut, sest alati saab korra alla varju minna. Põhimõtteliselt on jahid nagu väikesed korterid mere peal. Samuti on olemas jahi peal võimalus teha teed või kohvi. Purjekate peal on olemas ka pleedid, mida saab külmema ilma puhul peale võtta. Ilma pärast ei ole vaja kunagi muretseda. Purjeka sõitu saab nautida peaaegu iga ilmaga aga siiski on meil ka tõelise tormi puhul raha tagasi garantii.

Oleme korraldanud juba kindlasti aastate jooksul 200+ tüdrukute õhtut, lugemine on juba sassi läinud. Pole veel leidunud seltskonda kellele ei oleks meelde jäänud või mitte rahul olnud. Alati leiame sobiva lahenduse. Tüdrukute õhtu Tallinnas on üks meie kõige populaarsemaid pakette.

Tüdrukute õhtu Tallinnas saab korraldada ka siis, kui seltskond või pruut ise Tallinnas ei elagi. Alati on ju hea tulla kuskilt mujalt ja olla terve päeva Tallinnas. Kõik on kindlasti palju põnevam ja huvitavam, kui enda harjumuspärases kodukandis.

Võtke meiega ühendust +372 5257 228 või info@purjetamine.com ja kindlasti korraldame Teile meeldejäävad sündmuse.

Lisa ka meie spetsiaalne tüdrukute õhtu Facebooki leht meeldivate hulka ja saad parimaid pakkumisi + loosime välja erinevaid auhindu.

 

Jagamist
Jagamist
Esileht
Helista
Broneeri
Paketid