Tüdrukute õhtu merel ja 7 ideed kuidas seda korraldada!

Alustan kohe sellest, et meie ametlik soovitus on minna jahiga merele tüdrukute õhtu raames kuna meri teeb tõeliselt vabaks enne abieluranda sõudmist. Aga oota, see artikkel pidi olema “Mida kujutab endast tüdrukute õhtu, tüdrukute õhtu korraldamine ja 7 tüdrukute õhtu ideed. Sellepärast ma üritan päästa ennast ja jagan seda kõike teiega. Peale selle artikli lugemist on tüdrukute õhtu korraldamine Sul käkitegu ja selle tõestuseks võid isegi meilt diplomi küsida.

Mis on tüdrukute õhtu?

Tüdrukute õhtu on enamasti üritus, kus tähistatakse pruudi viimaseid hetki vaba naisena enne abiellumist. Tüdrukute õhtul on erinevaid nimetusi. Euroopas kutsutakse seda nimetusega Hen’s Night , Kanadas kutsutakse seda nimetusega Stagette, samamoodi ka Austraalias. Varasematel aegadel on tüdrukute õhtud olnud palju lihtsamad ja olid korraldatud pruutneitsi poolt, aga mida aeg edasi, seda rohkem on tüdrukute õhtud täiustunud. Tänapäeval on üha tavapärasem nähtus, kus korraldajateks ei ole ainult pruutneitsi vaid mitmed inimesed, tavaliselt siis üritusel osalejad. Tavapäraselt on see rohkem grupiotsus korraldada pruudile tüdrukuteõhtu, kus kõik osalised mõtlevad välja ideid tüdrukute õhtuks ja kõik sõbrannad annavad oma osa, et kõik tüdrukute õhtu tegevused saaksid tehtud. Tüdrukute õhtu mängud on ka väga suur osa sellest ja tavaliselt on igal osalejal mingisugune lihtne ja kiire mäng välja mõeldud.

Tüdrukute õhtu ajalugu

Sajandeid tagasi oli Euroopas traditsiooniline tähistamine peigmehe auks, kus peeti õhtusööki  tema auks eelnevalt enne abiellumist.  Pikalt oli palju traditsioone pulmadega seotud, aga polnud ühtegi traditsiooni, mis tiirles pruudi ja tema sõprade ümber. Aja möödudes tekkis ka pruudi auks formaalne üritus, kus kanti traditsioonilist riietust ja korraldati ühtusöök. Üritust korraldasid pruudi lähimad sõbrad ja perekond.

Tüdrukute õhtu nagu me teame tänapäeval tekkis alles 60-ndatel, kuigi algul olid need rohkem formaalsed ning oli tavaliselt õhtusöök pruudi auks. Alles 70-ndatel, kus tuli sooline võrdõiguslikkus, hakkasid tüdrukute õhtud sarnanema tänapäevaste üritustega. Tänapäeval on väga palju erinevaid võimalusi tüdrukute õhtu korraldamiseks. Väljasõidud nädalavahetuseks, ühine tüdrukute õhtu koos poissmeesteõhtuga, uhked üritused, kust ei puudu meesstripparid ja veidi nilbed tordid ja peotarvikud. Tüdrukute õhtut kutsutakse veel nimetusega “Viimane õhtu väljas”, kus pruut ja tema sõbrad saavad lasta üheks õhtuks veel ennast vabaks enne abiellumist ning inspiratsioon selleks on võetud poissmeesteõhtult. Nüüdsel ajal, kaugel tüdrukute õhtu algusaegadest, on väga tavaline näha üritusi, kus kantakse erksaid värve ja korraldatakse tüdrukute õhtu mängud, kus antakse tüdrukuteõhtu ülesanded pruudile, mis peavad olema täidetud kuigi need peavad olema enne pruudiga läbi räägitud, et kas pruut on nõus neid ülesandeid täitma.

Tüdrukute õhtu korraldamine

Korraldajad

Peaaegu igaüks võib korraldada tüdrukute õhtut. Enamasti teeb seda peapruutneitsi või keegi ülejäänud pruutneitsitest, kes on lähedased pruudiga aga tüdrukute õhtu korraldamine võib jääda ka teiste osalejate õlule, kes on nõus seda tegema.

Osalejad

Külaliste nimekiri ei tohiks olla kindlasti liiga pikk kuna viisakas on kutsuda ka kõik osalejad pulma. Külaliste seas peaks kindlasti olema kõik pruutneitsid, kes on enamasti sinu parimad sõbrannad. Kindlasti pole hea üritust liiga suureks ajada. Hea on kutsuda 10-20 inimest.

Ürituse maksumus

Tervet üritust võib korraldada üks inimene või kõik võivad abiks olla. Kui üritus maksab, siis võib korraldaja küsida teiste osalejate käest veidi raha, et üks inimene ei peaks maksma ürituse eest. See ei pea suur summa olema, aga põhiline on, et pruut ei peaks maksma selle eest. Ürituse maksumusega ei ole vaja üle piiri minna. Hea on hoida maksumust piiris, kus iga osaleja peab maksma 15-30 eurot. Võtame näiteks purjetamise. Meil on tüdrukuteõhtu pakett ,mis maksab 280 eurot ja sisaldab endas limusiinisõitu sadamasse, seejärel 2 tundi purjetamist Tallinna lahel ning peale seda tuleb Teile limusiin järgi ja viib Teid soovitud kohta. Kui maksumus jagada kümne inimese peale, siis iga inimene peab maksma 28 eurot, mis on väga taskukohane hind.

Siin on siis 7 tüdrukute õhtu ideed, mis on kõik omamoodi huvitavad ja väga lahedad viisid, kuidas korraldada enda tüdrukute õhtu:

1. RENDI JAHT SÕBRANNADEGA

Miski ei ole vabastavam, kui veeta oma tüdrukute õhtu merel, kus keegi sind kätte ei saa ning saad rahus oma sõbrannadega ilma nautida ja šampust juua ning rääkida salajutte ilma kedagi pealt kuulamast. Ja kui enda autodega ei taha tulla, siis on ka meil pakkuda ekslusiivsemat limusiiniga merele paketti, kus Teie seltskond tuuakse sadamasse limusiiniga ning peale meresõitu viib Teid soovitud sihtkohta tagasi.

2. FOTOSESSIOON SÕBRANNADEGA

Palka fotograaf, et saaksite endast ja sõbrannadest teha lahedad eluks ajaks meeldejäävad pildid. Enne kui palkate fotograafi, valige mingi stiil kõigile ning seejärel riietuge ennast selle stiili järgi. Siis otsige ilus koht, kus pildistada. Soovitada võin kindlasti fotosessioon merel paketti, kus saate ennast sillerdava mere ja kilukarbi vaates lasta pildistada ning samal ajal muidugi nautida ilma ja juua šampust. Meie fotograafiks on väga professionaalne Rasmus Kooskora.

3. ULAKAS TÜDRUKUTE ÕHTU

Ühed kõige populaarsemad tüdrukuteõhtu ideed on tavaliselt veidi punastama ajavad ja väga naljakad ulakad teemapeod, kus ei puudu tihti ka fallose-kujulised kõrred ja tordid. Sellised teemapeod ajavad pruudi kindlasti punastama ja pruutneitsid laginal naerma. Kindlasti ei pea olema peol fallosekujulised peaotarvikud, et pidu ulakaks teha, aga see kindlasti lisab seda. Kindlasti kõige lihtsam pidu ulakaks muuta on meesstrippari tellimine pruudile, mis paneb kindlasti pruudi punastama ja külalised laginal naerma.

4. HELENDAV TÜDRUKUTE ÕHTU

Valgusta õhtu üles lõbusa helendava tüdrukute õhtuga. Kasuta pliiatseid, mida näeb ainult UV-lampidega ja kasuta neoonmarkereid, et teha pruutneitsitele omapäraseid tätoveeringuid ning aksessuaarideks kasutage neoon käepaelu ja kandke neoonpäikseprille! Ja siis minge õhtuses pimeduses linna peale ning soovitatavalt klubisse, kus kõigi kunstiteosed nähtavale tulevad ja lootke, et teile ei joonistatud midagi jubedat.

5. TÜDRUKUTE ÕHTU MÄNGUD: AARDEJAHT

Korralda klassikaline aardejaht koos pööraste katsumustega. Jagage enda peoseltskond rühmadeks, tehke pilti igast ülesandest, mida suudate lahendada, siis õhtu lõpus jagage neid pilte üksteisega õhtu lõpus. Auhinnake kiireimat rühma, rühma, kes täitis kõige rohkem ülesandeid ning auhind kõige lahedamale pildile.

6. TÜDRUKUTE ÕHTU BRUNCH EHK HILINE HOMMIKUEINE

Kes ütleb, et tüdrukute õhtu peab toimuma õhtul? Pane kuupäev paika ja saa sõbrannadega kokku oma lemmiksöögikohas, et nautida head toitu, lõpmatult mimosasid ja lõbusaid jutte. Et kõik hästi sujuks, siis on parem ette helistada ja broneerida suurem laud, et see vaba oleks üldse. Aga kindlasti selle jaoks ei pea ka välja minema, sest alati võid seda korraldada enda juures. Valmista vahvleid, peekonit, puuviljasalatit ja pane valmis omletti valmistamiskoht, kus kõik saavad enda maitsete järgi omletti tellida.

7. RETRO-TEEMALINE ÜRITUS

Tehke pruudile nostalgiat retro teemaga! Mõelge sellele ajale, mis oli populaarne, siis kui pruut käis põhi-ja keskkoolis ning üritage teha pidu selliseks. Peol peaks olema pruudi lemmiktoidud sellest ajastust, piinlikud pildid pruudi noorusaegadest, pruudi lemmikmuusika sellest ajastust ning vaatage kõige populaarsemaid filme sellest ajastust. Põhiline on ,et ta tunneks nagu ta oleks tagasi enda kooliaegadel.

Tüdrukute õhtu vanne

Küsimus ” Mida teha tüdrukuteõhtul ” ei peaks teile enam raskusi tekitama ning nüüd ei jää muud üle kui plaan paika panna ja korraldama hakata. Lisaks on teile täiesti TASUTA tüdrukuteõhtu vanne . Lihtsalt salvestage pilt ja printige välja!

Jagamist
Jagamist
Esileht
Helista
Broneeri
Paketid