Purjetamine Pärnu lahel

Mida teha Pärnus? Tule veeda üks meeldiv ja lõõgastav kahe või kolme tunnine purjetamine Pärnu lahel! Purjetamine Pärnus on mõnus üllatus kolleegidele või sõpradele, korralda sünnipäeva sõit koos õhupallide ja šampusega, tule kallimaga romantilist päikeseloojangut nautima. Võimalusi on palju.

Pärnus on meil jahte piisavalt, et viia merele kuni ka 50 inimest korraga! Jahtides on olemas WC, kööginurk, muusikasüsteem ja kajutid, isegi vihma eest olete kenasti kaitstud. Asume Pärnu jahtklubis, Lootsi 6. Võimalik külastada Kihnut ja Ruhnut. Võimalus jahid panna ankrusse ja teha suplus Pärnu lahel. Selle jaoks on olemas ka ujumisredelid, kust pärast pardale tagasi ronida. Purjetamine toimub kogenud kapteni käe all, kõigile purjetajatele on olemas päästevestid. Pärnu kohta saate lugeda rohkem siit.

Purjetamine Pärnus – Eesti Suvepealinnas!

  • Purjetamine Pärnus, Eesti suvepealinnas
  • Võimalik korraldada näidis regatte
  • Võimalik külastada Kihnut ja Ruhnut
  • Pardal tasuta soe jook
  • Sünnipäevad, suvepäevad, firmaregatid
  • Kõikides jahtides WC, köök, muusika
  • Turvalised jahid ja kõigile päästevestid
  • Soovi korral saate ise jahti roolida

Väiksemad grupid

Inimesed1012
2 tundi250€280€
3 tundi335€360€

Firmapeod, sündmused merel, suured seltskonnad

Võimalik merele viia 50+ inimest korraga. Firmaregatid, sünnipäevad, pulmad merel – kogu korraldus!

Suvepealinn Pärnu

Pärnu sai suvepealinna tiitli aastal 1996 ja kannab seda tiitlit tänaseni. Pärnu nagu ka teised kuurortlinnad, nagu näiteks Haapsalu sai populaarseks suurepärase suvituskohana juba 19. sajandil. Pikk ranapromenaad sobib ideaalselt suvisteks haarastusteks, nagu näiteks jalutamine ja jalgrattasõit aga ka rulluisutamiseks.

Mõnusat olemist pakub ka kena ja ajalooline rannapark koos oma erinevas suuruses purskkaevudega, laste peale mõeldes on olemas ka mänguväljakud. Kõik suvised üritused ja sündmused, samuti majutus ja muu selline tuleks broneerida Pärnu varakult, sest Pärnu rahvaarv kasvab peaaegu 5 kordseks, seda just suvisel ajal. Soe merevesi, ilusa heleda liivaga rand, klubid ja kohvikud rannal toovad ka rannaalale soojadel päevadel tuhandeid inimesi.

Jagamist
Jagamist
Esileht
Helista
Broneeri
Paketid