health is wealth essay in english for class 7th short essay on my study room soal seni budaya kelas 7 semester 2 essay what is reflective essay example the 5 step essay writing process parts of thesis abstract indian national game hockey essay in hindi

Naissaar kaugemal linna melust!

Selge ja ilusa ilmaga näeb selle 9 km pikkuse (põhjast lõunasse) saare kerge vaevaga Tallinna lahe rannajoonelt ära. Enamusele meist jääbki Naissaar vaatamiseks. Siiski meelitab see võrratu ja puutumatu loodusega saareke Tallinna lahes igal aastal tuhandeid inimesi end lähemalt kaema. Tule Sinagi meiega Naissaart avastama! Naissaare ajaloo ja looduse kohta saate lugeda siit.

Miks Naissaar inimesi võlub?

Saare võlu seisneb tema käänulistes ja erisugustes matkaradades, tema üsna ürgse loomuga männimetsas, suurtes kivikülvedes ja rändrahnudes ning sõjajärgsetes militaarobjektides. Lisaks kõigele sellele pakub saar külastajale väga puhast ja pikka mereranda, võimalust kitsarööpmelisel raudeel läbi saare ürgse metsa sõita ning lisaks on olemas telgi,- grillimis- ja võrkpalliplatsid. Ideaalne koht oma suvepäevade ja teiste meeleolukate ürituste korraldamiseks oma töökaaslastega, perega ja sõpradega

  • Saame saarele viia 200+ inimest korraga.
  • Ekskursioonid saarel.
  • Pardal tasuta tee ja kohvi.
  • Võimalik saarel ööbida!
  • Suvepäevad, üritused saarel.
  • Kõikides jahtides WC, köök, muusika.
  • Jahid on turvalised ja päästevestid kõigile olemas!
  • Soovi korral saate ise jahi tüüris olla!

VÄIKSEMAD GRUPID

Inimeste arv 10 16
Päevase reisi hind* 550€ 690€

*10:00-18:00. Võimalik korraldada ka pikemaid, erineva inimeste arvuga ja koos ööbimisega reise. Kirjuta meile oma soovidest ja teeme Teile pakkumise.

SUUREMAD GRUPID

Inimeste arv 20 36 90
Päevase reisi hind* 990€ 1300€ 2900€

*10:00-18:00. Võimalik korraldada ka pikemaid, erineva inimeste arvuga ja koos ööbimisega reise. Suvepäevad ja seminarid saarel ning firmapeod. Kirjuta meile oma soovidest ja teeme Teile pakkumise.

LISATEENUSED SAAREL

 

Ekskursioon saarel 1.5h 21€/inim
Toitlustus gruppidele alates 10 inimesest al. 6€/inim
UTV maastiku auto kahele 60€/h
Jalgratta rent 3h 8€

Naissaar on avastamist väärt!

Otsid võimalust veeta oma puhkus aktiivselt või tahad veeta lihtsalt rahuliku nädalalõpu linna kärast eemal kaunis looduses – siis Naissaar on täpselt Sinule! Saar asub Tallinna külje all, kahe tunni (kaatriga 30min) meresõidu kaugusel. Ligitõmbavad on nii meri kui saare kaunid liivarannad, samuti saare mitmekesine loodus, huvipakkuv kultuuripärand ning militaarobjektid. Naissaar on viimaste aastate jooksul läbinud uuenduskuuri: sadamat on laiendatud ja süvendatud, RMK poolt on ehitatud rohkesti ranna- ja grillmajakesi, saart on koristatud ja lisatud on vabaaja veetmise võimalusi.

JAGA SÕPRADEGA!