Naissaar kaugemal linna melust!

Selge ja ilusa ilmaga näeb selle 9 km pikkuse (põhjast lõunasse) saare kerge vaevaga Tallinna lahe rannajoonelt ära. Enamusele meist jääbki Naissaar vaatamiseks. Siiski meelitab see võrratu ja puutumatu loodusega saareke Tallinna lahes igal aastal tuhandeid inimesi end lähemalt kaema. Tule Sinagi meiega Naissaart avastama! Naissaare ajaloo ja looduse kohta saate lugeda siit.

Miks Naissaar inimesi võlub?

Saare võlu seisneb tema käänulistes ja erisugustes matkaradades, tema üsna ürgse loomuga männimetsas, suurtes kivikülvedes ja rändrahnudes ning sõjajärgsetes militaarobjektides. Lisaks kõigele sellele pakub saar külastajale väga puhast ja pikka mereranda, võimalust kitsarööpmelisel raudeel läbi saare ürgse metsa sõita ning lisaks on olemas telgi,- grillimis- ja võrkpalliplatsid. Ideaalne koht oma suvepäevade ja teiste meeleolukate ürituste korraldamiseks oma töökaaslastega, perega ja sõpradega

  • Saame saarele viia 200+ inimest korraga.
  • Ekskursioonid saarel.
  • Pardal tasuta tee ja kohvi.
  • Võimalik saarel ööbida!
  • Suvepäevad, üritused saarel.
  • Kõikides jahtides WC, köök, muusika.
  • Jahid on turvalised ja päästevestid kõigile olemas!
  • Soovi korral saate ise jahi tüüris olla!

Hinnakiri Naissaarele purjetamiseks

Inimesed1015182036100
Hind*675€800€950€990€1500€2900€

Hinnakirja saab kerida vasakule ja paremale

*Päevase reisi hind (10:00-18:00). Võimalik korraldada ka pikemaid, erineva inimeste arvuga ja koos ööbimisega reise. Suvepäevad ja seminarid saarel ning firmapeod. Kirjuta meile oma soovidest ja teeme Teile pakkumise. NB! Hinnale lisandub 2€ reisija kohta Naissaare külastustasuna.

Lisateenused saarel

 

Ekskursioon saarel ca 2.5h 21€/inim
Toitlustus gruppidele alates 10 inimesest al. 6€/inim
UTV maastiku auto kahele 60€/h
Jalgratta rent 3h 8€
Majutus al. 15€/inim

Naissaar on avastamist väärt!

Otsid võimalust veeta oma puhkus aktiivselt või tahad veeta lihtsalt rahuliku nädalalõpu linna kärast eemal kaunis looduses – siis Naissaar on täpselt Sinule! Saar asub Tallinna külje all, kahe tunni (kaatriga 30min) meresõidu kaugusel. Ligitõmbavad on nii meri kui saare kaunid liivarannad, samuti saare mitmekesine loodus, huvipakkuv kultuuripärand ning militaarobjektid. Naissaar on viimaste aastate jooksul läbinud uuenduskuuri: sadamat on laiendatud ja süvendatud, RMK poolt on ehitatud rohkesti ranna- ja grillmajakesi, saart on koristatud ja lisatud on vabaaja veetmise võimalusi.

Jagamist
Jagamist
Esileht
Helista
Broneeri
Paketid