Poissmeeste pidu merel

Olles näinud ise pealt väga palju erinevad poissmeeste õhtuid siis pean nõustuma, et küll see poissmees saab ikka oma viimasel õhtul kõvasti vatti. Muidu ei pea see olema „viimane“ õhtu enne pulmi. Parem oleks ikka poissmeeste õhtu varasemalt ära teha, mitte päev enne pulmi. Muidu võib juhtuda, et peig pulma ei jõuagi, mis õnneks jääb siiski tegelikkusest kaugele ja on pigem filmi fantaasia. Poissmeeste ja ka tegelikult tüdrukute õhtud lähevad iga aastaga aina „hullemaks“, heas mõttes. Mõeldakse ikka igasugu veidrusi välja.

Kui veel 30-40 aastat tagasi oli rahva seas teada, et poissmeeste õhtu on pigem korralik jooma õhtu, koos maailma vanimat ametit pidava daamide seltsis siis täna on reaalsus see, et peigmees pannakse veel viimast korda proovile. Kas ikka sobib abielu meheks või mitte.

Mõned kentsakad näited elus enesest on näiteks see, et peigmees peab poissmeeste õhtu jooksul mitu korda oma tulevase abikaasale armastus avaldama aga kuna päris abikaasa kaasa ei tule muidugi, siis selle jaoks on kaasas kumminukk…muidugi ikka rahvarohkes kohas tuleb seda teha.

Veel on tehtud lausa mängu röövimisi või siis arreteerimisi. Peigmees viiakse ära otse tööpostilt või kodus, kui veel ise magab ja olukorrast täiesti aru ei saa.

Veel on viidud näiteks kumminukk basseini ja siis peab ju loomulikult selle sealt ära päästma. Tänapäeval leiab palju pööraseid näited internetist…näiteks üks väga populaarne tegevus on benji hüppe tegemine, seda siis 1m kõrguselt. Seo aga peigmehel silmad kinni, sõidutage teda autoga ringi, kõndige kuhugi ja siis „valmistuge“ hüppeks, tegelikkuses maandub peigmees aga vees või kuskil mujale pehmes kohas.

Poissmeeste õhtu korraldamine

Lähme nüüd päris poissmeeste õhtu korraldamise juurde. Olles lugenud läbi avalõigu, siis kindlasti hakkavad tekkima päris hullumeelsed ideed. Räägime aga natuke poissmeeste õhtu korralduslikust poolest.

Meie esimene vastus “kuidas korraldada poissmeeste õhtu” oleks siis loomulikult, et tule merele! Purjetama loomulikult ja ka teisi tegevusi merel nautima…näiteks jahi pealt vette hüppamisega ja ujumisega, saab tellida kaatri ja poissmees sõidab tuubiga taga, proovida purjevalliga „swingimist“ (vaata videosi). Pidu merel jääb igatahes poissmehele meelde, eriti kui see on tema viimane vaba õhtu. Jahid/purjekad on meil kõik suured ja varustatud kõigi mugavustega. Olemas on WC, kajutid, diivanid, muusika, köök jne. Nagu väikesed korterid merel.

Meestele meeldib kõike asju viimasele minutile jätta aga siis on ka poissmeeste õhtu tulemus vastav. Aga kui tegemist on Sinu hea sõbraga, siis plaaneri kindlasti poissmeeste pidu aegsasti ette. Eriti kui on plaanis korraldada midagi eriti meeldejäävat. Kindlasti las olla korraldajaks keegi, kes teab varsti abielluvat poissmees kõige paremini, teised võiksid olla soovitajad ja nõuandjad. Korraldaja võiks kindlasti arvestada ka sõpradega, kes tulevad peigmeest “ära saatma” aga põhirõhk on ikkagi õhtu staaril. Poissmeeste õhtu peamine eesmärk on poissmehele tekitada tore, lõbus ja aktiivne päev/õhtu. Tavaline “linna peale” minek võib jääda mõneks teiseks korraks. Kindlasti peab läbi mõtlema, mis on selle õhtu eesmärk. Olen täiesti kindel, et keegi ei soovi, et nüüd pulmad ära jääks liiga hullumeelse peo pärast. Kindlasti peab vaatama, et peigmees pruudiga liiga „hoogsa“ peo pärast tülli ei pööra.

Esimese asjana võib meelde tulla mõni film, eriti populaarne on „Pohmaka“ filmiseeria. Filmitegevus las jääda filmi. Ilmselgelt on seal asjad natukene ülepingutatud ja kohati lausa eluohtlikud. Välja võiks jätta ka liiga „seksikaks“ minevad naljad, kus peigmeest pannaks proovile võibolla juba natukene purjus olekus ja söödetakse aga erinevaid ahvatlusi ette vastassoo poolelt. Head sõbrad, hoidke peigmehel ikka silm peal ja ärge laske tegevustel üle piiri minna.

Poissmeeste õhtu võiksid koos veeta vaid parimad sõbrad. Kindlasti oleks hea, kui kõik omavahel ikka tuttavad on ning veenduda, et kellelgi mingeid tülisid oma vahel ei oleks. Soovitatav on ka mitte kutsuda üksteist (ehk siis pruuti ja pruudi sõbrannasid) peole. Sellised peod las jääda teiseks korraks. Hea oleks üritada ikka pidu nii planeerida, et omavahel kokku ei saadaks.

Korralda poissmeeste õhtu merel!

Sobib ideaalselt päeva alustuseks või siis viimaseks akordiks enne linna peale minekut. Värskes õhus ja lainete vahel saate ära saata vanad pruudid ja teha lepinguid. Võimalik ka poissmees näiteks väikese paadiga suurema jahi järgi sõitma panna, teda ruuporiga ergutades. Võimalik minna ka mitme jahiga korraga, kui tulemas on eriti palju sõpru. Tellida saab ka söögi ja joogi ette ära, et oleks Teie tulekuks kõik juba valmis pandud. Asi ekstreemsemaks muuta saab tellida ka kaatri ja tuubisõidu. Sellisel juhul läheksime koos jahi ja kaatriga merele ning saate kõik või siis ainult õhtu peakangelane kiiremat sõitu!
Võime Teie seltskonnaga ka otse limusiiniga sadamasse tuua ja pärast ära viia. Võimalik on tellida meie kaudu fotograaf, kes jäädvustab kogu merel oleku. Kindlaste vaadake ka meie pakkumis sõpradele Facebooki lehelt

Hinnad

Inimesed10121518
2 tundi250€290€360€475€
3 tundi310€375€450€600€

Hinnakirja saab kerida vasakule ja paremale

Suuremad grupid

Inimesed2036100
2 tundi600€850€2000€
3 tundi850€980€2500€

Hinnakirja saab kerida vasakule ja paremale

Kõike jahtide ja katamaraanidega on võimalik juurde tellida kiiremaks sõiduks kaater või jeti. Küsi kombineeritud pakkumist. Sobib hästi ettevõtete kliendiüritusteks, sünnipäevaks või miks mitte ka niisama lahe sõiduks kiirem sõiduvahed kaasa võtta.

Poissmeeste õhtu ideed ja soovitused

Oleme aastate jooksul korraldanud sadu tüdrukute õhtuid. Ei tea küll miks, kas mehed siis kardavad merele tulla? Või äkki ei leita meid üles? Nüüd siis leidsite! Sellised peod lähevad suveperioodil eriti moodi. Vist on ka see aeg abiellumiseks see kõige parem aeg! Ilmad soojad, saab tegevusi rohkem väliseid ja aktiivseid planeerida.

Aga pakume siis veel ideid:

Minge metsa, sõna otses mõttes! Minge matkama, tehke mitmepäevane matk. Usume, et jääb meelde kindlasti! Parem igatahes, kui lihtsalt srippi vaatama minna ja selle kõrvale rohkelt alkoholi juua. Matka jaoks saame Teie seltskonna näiteks Naissaarele viia. Seal on võimalus maastiku autodega sõita, sõjaväe autos saart uurida, jalgrattad laenutada, võrkpalli mängida jne. Saab tellida sauna ja saarele majutuse! Vot oleks see alles matk!

Peale metsas kolamise on üks aktiivseid meelelahutusi veel paintballi mängida. Saab hea adrenaliini laksu kätte! Seda saab ka meie käest tellida, näiteks teha Paintballi lahing hoopis kuskil saare peal.

Eraldi ideena, mis pigem lahterdab ennast soovituste alla, siis pidage piiri alkoholiga. Eriti peo alguses. Kindlasti tekib suur kiusatus avada õlled juba kohe, kui pidu pihta hakkab. Sellise ürituse puhul algab päev aga sageli varakult ja päeva/õhtu/öö viimased akordid, ei taha üldse enam meelde jääda. Selle jaoks võiks olla „alkoholi kallaja“, kes kontrollib, et piirides püsiks. Parim viis selleks on hoida alkoholi eraldi iga sündmuse jaoks, mis päeva jooksul toimuvad.

Nautige head toitu. Kui teate, et poissmees ei talu läbutsemist, siis tasuks variandina kaaluda näiteks mõnusat gurmee õhtut. Minge nooblimasse restorani ja proovige erinevaid toite. Meie ise pakume näiteks koostöös retoran Sardiinid sellist paketti: link. Purjetamine ja hea toit koos!

Eelmine soovituse alla võiks kaaluda ka mõtet minna nautima sigareid, sigaribaari.

Ühesõnaga tehke midagi sellist, mida pole varem teinud. Meie ise usume, et meri on alati see, mis jääb meelde!

Jagamist
Jagamist
Esileht
Helista
Broneeri
Paketid