boston university trustee scholarship essay examples essay about what did you do last weekend healthy habits for students essay common core algebra 1 unit 3 lesson 7 homework answers literature review definition in arabic

Purjetamine.com viis seoses Miss University ehk Tudengimiss 2010 üritusega sõitma missikandidaadid. 1.mai ilm oli heitlik – sadas vihma, oli tuult ja natuke ka päikest. Kuid see missikandidaate ei heidutanud, sõit möödus väga ladusalt ja lõbusas meeleolus. Allapool väike kokkuvõte ürituse promootori poolt:

“Kohal olid kolm missi. Päev algas suhteliselt vihmaselt, kuid missid ei lastnud end sellest häirida ja sära silmis, astusime julgel sammul purjeka peale. Ausalt öeldes oli väga tore, et natukene tibutas ja puhus tuuleke, sest seda ekstreemsem asi oli, sest vähegi kui purjekas veidike kallutas, oli näost kohe näha väikseid hirmumärke. Nii me loksusime keset Tallinna lahte, vaatasime purjekavõistlust, kuulasime põnevaid jutte meeskonnaliikmetelt, õppisime merekeelt ning sai palju nalja ja lõpuks sai meist igaüks teha ka ühe toreda pildi purjeka otsas ning tunda vähegi end samamoodi nagu “Titanicu” osatäitjad. Poole tee peal piilus ka juba päike pilve tagant ja saime tunda kevadsoojust. Kellel külm hakkas, sai end vaikselt siseruumis soojendada ja avastada mere nippe nagu kiikuv pliit. Peale pooleteist tunnist sõitu olime taas kaldal ja reis lõppes hästi, sest keegi kadunuks ei jäänud ja kõigil oli jalad kuivad. Suured tänud ilusa hommiku eest kogu meeskonnale ja aitäh, et olite nõus meiega tegema koostööd ! Loodan, et ka teil oli lõbus.”

Ka purjetamine.com meeskond tänab kõiki missikandidaate ja soovib edu lõppvõistlusel.

https://www.clubhollywood.ee/est/parties/ladiesnight/unimiss

JAGA SÕPRADEGA!