Limusiini rent

Meie kaudu saad endale mugavalt rentida ka limusiini, et purjetamise elamus oleks veel meeldejäävam. Meil on erinevaid pakette limusiiniga alates sünnipäevadest ja lõpetades tüdrukute õhtutega. Miks mitte korraldada firmaüritus kuhu kaasta purjetamine ja limusiini rent koos? Limusiini rent muudab iga sündmuse veelgi unikaalsemaks!
Meil on pakettidega koos kasutamiseks kolm erinevat limusiini – kaks 8 kohalist ja üks 20 kohaline, suuremate seltskondade jaoks.

Valge limusiin, 8 kohta

Pikkus: 9m
Aasta: 2000a
Reisijate arv: 8

Lisad: MP3, LCD, DVD, subwoofer, must/valge nahksisu, konditsioneer, minibaar, shampuse ning viski pokaalid, toonitud klaasid, juhti eraldav vahesein, intercom, elektrilised akende tõstukid.

Roosa limusiin, 8 kohta

Pikkus: 9m
Aasta: 1997a
Reisijate arv: 8

Lisad: MP3, LCD, DVD, subwoofer, hele nahksisu, konditsioneer, minibaar, shampuse ning viski pokaalid, toonitud klaasid, vahesein, intercom, elektrilised akende tõstukid. Roosa limusiin on hea idee tüdrukute õhtuks.

Suur limusiin, 20 kohta

Pikkus : 11.5m
Aasta: 2005
Reisijate arv: 20

Lisad: Toonitud aknad, nahksisu, muusika, CD, MP3, DVD, USB, Aux, konditsioneer, peegeldatud lagi ja baar, sisevalgustus, valgustatud baar, vahuveini klaasid, muud klaasid. Pidu ratastel!

Meil on valikus üle 12 erineva teemapaketi merel. Ühendage limusiini sõit meeldejääva meresõiduga! Oleme esimesed, kes hakkasid tegema “limusiiniga merele” paketti juba 11 aastat tagasi. Selle paketi ja teised leiad meie pakettide lehelt. 

Elamused merel aastast 2007

Meie kaudu saab tellida kõik ühes üritusi merel. Korraldame meelelahutuse, cateringi, transpordi sadamasse, sündmuse jäädvustuse fotograafiga jpm. Korraldame firmaüritusi, tüdrukute -ja poissmeesteõhtuid, sünnipäevasid ja muid toredaid elamusi merel. Võta meiega julgelt ühendust ja teeme Sulle hea pakkumise, nii jahtide, kui ka kaatrite rendiks.

JAGA SÕPRADEGA!