Limusiini rent

Meie kaudu saad endale mugavalt rentida ka limusiini, et purjetamise elamus oleks veel meeldejäävam. Meil on erinevaid pakette limusiiniga alates sünnipäevadest ja lõpetades tüdrukute õhtutega.
Miks mitte korraldada firmaüritus kuhu kaasta purjetamine ja limusiini rent koos? Limusiini rent muudab iga sündmuse veelgi unikaalsemaks!
Meil on pakettidega koos kasutamiseks kolm erinevat limusiini – kaks 8 kohalist ja üks 20 kohaline, suuremate seltskondade jaoks.

UUS! Valge limusiin, 8 kohta

Pikkus: 10m
Aasta: 2019 100% uuendatud
Reisijate arv: 8

Lisad: Autol on võimas heli -ja videosüsteem 3x LED TV, DVD, 2x subwoofer. Bluetooth, USB , AUX . Autol on värvi muutev fiiberoptiline baar, 3D effective valguslagi. Olemas on ka jääkapid, topsi -ja pokaalihoidjad ning pokaalid 8le.

Valge Lincoln, 8 kohta

Pikkus: 10m
Aasta: 2000
Reisijate arv: 8

Lisad: Autol on võimas helisüsteem. Bluetooth, USB , AUX . Olemas on ka jääkapid, topsi -ja pokaalihoidjad ning pokaalid 8le.

2 TUNDI MEREL + LIMUSIIN EDASI-TAGASI SADAMASSE

 

Inimeste arv 8 11 16
Hind 360€ 525€ 600€

Meil on valikus üle 12 erineva teemapaketi merel. Ühendage limusiini sõit meeldejääva meresõiduga! Oleme esimesed, kes hakkasid tegema “limusiiniga merele” paketti juba 13 aastat tagasi. Selle paketi ja teised leiad meie pakettide lehelt.

Jagamist
Jagamist
Esileht
Helista
Broneeri
Paketid