Skuutri ja jeti rent

Soovid nautida ja kogeda tõelist adrenaliini? See pakkumine on Sulle! Pakume rendiks või jahtide/suurte laevadega kaasa rentimiseks selleks sobivad jetti (vee-skuutrit). Laenuta, sõida ja LÕBUTSE!

Sea Doo RXP on üks kõige võimsamaid ja seejuures väledamaid  (loe kiiremaid) seeriatootmises olevaid jette. 300HJ (218kw ja 2,8 sek 100km/h) annab Teile kindlasti vajaliku adrenaliinilaksu. Peale selle on see jett/skuuter väga hästi juhitav! Sellega on mugav vedada järgi ka erinevaid „veeatraktsioone“, nagu tuubid, veesuusas, veelaud ja palju muud!

Kui algaja soovib selle jetiga sõita, siis anname kaasa ka nö „algaja seadistuse“ võtme, millega käivitamisel on jetil vähem sõidukiirust ja pöördeid, et asi päris käest ära ei läheks.

Rendi jett ja skuuter suure jahiga kaasa

Pakume võimalust ka jett suurema jahiga kaasa võtta, siis tuleb Teile ka professionaalne juht kaasa ja teeb Teile kiiremaid ringe ümber jahi. Nii saate seltskonnaga korda mööda või mitmekesi proovida kiiremat sõitu. Kaasa on võimalik võtta ka tuub, veesuusad, veelaud ja muid erinevaid veeatraktsioone. Küsi pakkumist juba täna!

Hinnad

Jett/skuuterPäevLisapäevKoos juhiga/jahiga
SEA DOO RXP-X RS675€500€175€/tund (sisaldab kütust)

Hinnakirja saab kerida vasakule ja paremale

Küsi pakkumist firmapidudele (võimalik korraldada 250+ inimesele korraga), tüdrukute õhtud, sünnipäevad ja lihtsalt pere või sõpradega väljasõidud argipäeva elust.

Jagamist
Jagamist
Esileht
Helista
Broneeri
Paketid