Fotosessioon
Merel

Jäädvusta tore sündmus fotosessiooniga merel

Fotosessioon merel, purjeka pardal, sobib väga hästi ükskõik millise olulise sündmuse või lihtsalt ilusa päeva jäädvustamiseks. Pardal pildistab Teid ennast maailma eri paigus treeninud professionaalne fotograaf ja droonipildistaja Indrek Käsper (Instagram).  Tule lase ennast pildistada koos kallimaga, sõprade või kolleegidega. Jäädvusta tore sünnipäev mereltüdrukute õhtu või poissmeeste õhtu. Pakume ka võimalus oma tore merereis jäädvustada droonivideole.

fotosessioon merel paketid

Saab osta ka ilusa kinkekaardina!

Olime esimene ettevõte, kes alustas sellise teenuse pakkumisega Tallinna lahel ja viis selle paketi populaarsuse kõrgele. Ei tea mida kinkida? Fotosessioon sobib ideaalselt kingituseks kallimale või perele, kellele plaanis tore üllatus korraldada. Pakume pakettidena 1 ja 2 tunniseid fotosessioone merel aga võimalik on korraldada ka erisoovidega pakette, kasvõi 100-le inimesele korraga. Küsi juba täna!

1 TUNNINE FOTOSESSIOON

  • Kuni 10 inimest 175€
  • Kuni 16 inimest 350€

Kokku tehakse ca 100+ pilti, millest fotograaf valib välja 20 paremat ja töötleb pildid. Peale seda saadame Dropboxi lingi kliendile e-maili peale. Ideaalne pakett sünnipäevadeks ja tüdrukute õhtuteks.

2 TUNNINE FOTOSESSIOON

  • Kuni 10 inimest 300€
  • Kuni 16 inimest 450€

Kokku tehakse ca 100+ pilti, millest fotograaf valib välja 20 paremat ja töötleb pildid. Peale seda saadame Dropbox lingi kliendile e-maili peale. Ideaalne pakett sünnipäevadeks ja tüdrukute õhtuteks.

MÕNED NÄITED, KUI KAUNID TULEVAD PILDID MEREL

Hind alates 399 eurot

DROONIVIDEO JÄÄDVUSTAMINE

Droonioperaator jäädvustab Teile video kuni 1 kilomeetri kaugusel kaldast. Kokku monteeritakse hiljem kuni 1 minutiline jäädvustus, koos töötlusega. Drooni saame merereisile kaasa võtta kuni 10 meetrise tuulega. Kindlasti ei ole Te midagi nii erilist oma kallimale või sõbrale kinkinud!

Telli endale toreda sündmuse jäädvustamiseks või kingitusena perele, sõbrale või kallimale. Tellimiseks võite helistada +372 5257 228 või täita tellimiseks vormi.

Jagamist
Jagamist
Esileht
Helista
Broneeri
Paketid