Firmapidu merel või saarel

Otsid võimalust korraldada elamusterohke firmapidu? Aitame Teil korraldada meelelahutuslikud suvepäevad Naissaarel või Aegnal, seminari Tallinna või Pärnu lahe peal, põneva meeskonnatöö koolituse tuule ja purjede all. Hoolitseme kõige vajaliku eest, et Teie firmaüritus saaks täpselt selline nagu soovite – söök ja jook, meelelahutus, ööbimine, transport jm. Korraldame kõik nii, et saaksite kolleegidega rahuliku südamega oma puhkust nautida! Jahiga merele tulles saate suure koguse uut motivatsiooni ja häid ideid!

Firmapidu korraldada nii merel, kui ka maal (erinevate saarte peal). See jääb Teie otsustada, kas tahate jahiga merel paar tundi asju arutada või pikemalt mõnda saart külastada. Olla kuulda olnud, et korralikud firmapeod kestavad mitu päeva. Võimaluste seas on Naissaar, Aegna ja Prangli. Loomulikult ka teised väiksemad saare nagu Kihnu või Ruhnu.

Tule purjetama, eemale linnakärast!

  • Korralda meeldejääv firmaüritus merel
  • Üllata partnereid ja kolleege meresõiduga
  • Kuidas kõlab seminar merel või saarel?
  • Meeskonnatöö koolitus merel või näidisregatt
  • Teeme Teie ettevõttele parima pakkumise
  • Saame merele viia 300+ inimest korraga
  • Kõikides jahtides WC, köök, muusika, diivanid, kajutid
  • Jahid on turvalised ja päästevestid kõigile olemas
  • Soovi korral saate ise roolida
  • Võimalik korraldada catering pardal

Naissaar on eriti mõnus koht firmapidude veetmiseks

Naissaar on on vaieldamatult parim Tallina lähedal asuv saar, kus oma firmapidu maha pidada, seda eelkõige rohkete vabaaja veetmise võimaluste pärast. Saar on viimase paari aasta jooksul suure hüppe edasi teinud, eriti on arendatud just infrastruktuuri. Randa on juurde ehitatud RMK poolt grillimis võimalustega rannamajad, samuti on sadamat laiendatud ja süvendatud. Naissaar pakub rohkesti võimalusi oma firmapidu aktiivelt veeta. Ilusas looduses matkamise kõrval on võimalik mängida võrkpalli ja ratastega saart uudistada.

Kuidas kõlab näidis firmaregatt?

Veetke elamusterohke purjetamine merel. Lähme merele mitme jahiga (kuni 5 jahti) ja korraldame kerge näidisvõistluse lahe peal, kus kõik saavad roolida ja käe külge panna. Võtke meiega ühendust ja räägime lähemalt.

Hinnad

Inimesed10121518
2 tundi250€290€360€475€
3 tundi310€375€450€600€

Hinnakirja saab kerida vasakule ja paremale

Suuremad grupid

Inimesed2036100
2 tundi600€850€2000€
3 tundi850€980€2500€

Hinnakirja saab kerida vasakule ja paremale

Kõike jahtide ja katamaraanidega on võimalik juurde tellida kiiremaks sõiduks kaater või jeti. Küsi kombineeritud pakkumist. Sobib hästi ettevõtete kliendiüritusteks, sünnipäevaks või miks mitte ka niisama lahe sõiduks kiirem sõiduvahed kaasa võtta.

Küsi pakkumist firmapidudele (võimalik korraldada 300+ inimesele korraga), tüdrukute õhtud, sünnipäevad ja lihtsalt pere või sõpradega väljasõidud argipäeva elust.

Jagamist
Jagamist
Esileht
Helista
Broneeri
Paketid