truthfulness essay 200 words how to get an a on essay essay on peaceful life introducing a thesis defense literature review of inbuilt hydraulic jack introduction dissertation le roman importance of conclusion in essay writing

30 aastat on vaja olnud oodata, et taaskord Eestile purjetamise suurvõistluse korraldamise au antakse. Seekord võõrustab Eesti koguni kahte purjetamise MMi ja ühte EMi. Selle aasta juunikuus (4. – 11. juuni)  koguneb Euroopa paremik Laser Standard ja Laser Radial klassis Pirita Olümpiapurjespordikeskusesse, et omavahel väljaselgitada Euroopa parim. 37 riigi ja 300 sportlase kohalolek teeb sellest suurima osalejatearvuga tiitlivõistluse Eestis läbi aegade. Kohal on ka nimekad sportlased, nii olümpiamedalistid, kui ka maailmameistrid.

26. juulil – 1. augustil toimuvad Lohusalus maailmameistrivõistlused klassis Zoom8, kuhu on oodata kuni 150 osavõtjat vanuses 12-16.
Vaid mõned päevad hiljem, 4.-12. augustil tulevad Piritale kokku pooltuhat kogenud purjetajat üle maailma rahvusvahelise Melges 24 klassi MMile, nende seas on Piritale oodata ka mitmeid sportlasi, kes võistlesid 30 aastat tagasi toimunud Tallinna olümpiaregatil. Melges 24 on sportlik kiiljaht, millel purjetab palju endiseid ja praeguseid tippe nii olümpiaklassidest kui America’s Cupi meeskondadest.

Melges 24 klassis on eestlasi saatnud edu 2006. aastal, kui Tõnu Tõniste juhtimisel võttis EST 790 Lenny amatööride arvestuses võidu. 2009. aastal võideti siinsamas, Tallinna lahes aga Põhjamaade MV´el koguni kolm esikohta. Tänavu saab tänu tehnika kaasamisega jälgida kogu võistlust GPS seadmete vahendusel.

JAGA SÕPRADEGA!