dunkirk success or failure essay uc essay prompt 8 example why i want to be a substance abuse counselor essay year 11 creative writing samples pet essay edexcel a level coursework english literature forget homework essay fedex thesis binding

Catering

Valik meie kõige populaarsematest suupistetest, mis merel eriti hästi maitsevad! Teeme Teie elu veel lihtsamaks ja oleme koostanud Teile klientide lemmik vaagnatest komplektid. Need menüüd sobivad vähemalt 9/10 meie klientidest.

Menüü vähemalt kümnele “Tõsine Amps”

Toidab kenasti ära kümme inimest, kapten saab kõhu täis ja jääb ülegi! Toit on kenasti taas-suletavate vaagnate peal ja soovi korral saab kaasa võtta peale sõitu. Sees on vajalikud nõud. Piisab kindlasti 2-3 tunniseks purjereisiks.

Hinna sees pudel valget veini ja Prosecco.

Menüü kümnele “Lõbus Elu”

Sobib ideaalselt tüdrukute õhtute, väiksemate sünnipäevade ja niisama lõbusate mereseikluste jaoks! Toit on kenasti taas-suletavate vaagnate peal ja soovi korral saab kaasa võtta peale sõitu. Sees on vajalikud nõud. Piisab kindlasti 2-3 tunniseks purjereisiks.

Hinna sees pudel valget veini ja  1 Proseccot.

Menüü kümnele “Optimisti kerge elu”

Kerged suupisted kümnele inimesele. Toit on kenasti taas-suletavate vaagnate peal ja soovi korral saab kaasa võtta peale sõitu. Sees on vajalikud nõud. Piisab kindlasti 2-3 tunniseks purjereisiks.

Hinna sees pudel Proseccot.

Vaagnaid saab ka eraldi tellida

Saame Teile purjeka peale valmis tuua lahjat alkoholi ja veini.
Plastiktopsid pardal olemas.
Pardal on kohv, tee ning puhas vesi tasuta (kraanivesi).

Valge vein 12€/pdl

Lahja alkohol: 2€/purk

JAGA SÕPRADEGA!