Catering

Valik meie kõige populaarsematest suupistetest, mis merel eriti hästi maitsevad! Teeme Teie elu veel lihtsamaks ja oleme koostanud Teile klientide lemmik vaagnatest komplektid. Need menüüd sobivad vähemalt 9/10 meie klientidest.

Menüü vähemalt kümnele “Tõsine Amps”

Toidab kenasti ära kümme inimest, kapten saab kõhu täis ja jääb ülegi! Toit on kenasti taas-suletavate vaagnate peal ja soovi korral saab kaasa võtta peale sõitu. Sees on vajalikud nõud. Piisab kindlasti 2-3 tunniseks purjereisiks.

Hinna sees pudel valget veini ja Prosecco.

Menüü kümnele “Lõbus Elu”

Sobib ideaalselt tüdrukute õhtute, väiksemate sünnipäevade ja niisama lõbusate mereseikluste jaoks! Toit on kenasti taas-suletavate vaagnate peal ja soovi korral saab kaasa võtta peale sõitu. Sees on vajalikud nõud. Piisab kindlasti 2-3 tunniseks purjereisiks.

Hinna sees pudel valget veini ja  1 Proseccot.

Menüü kümnele “Optimisti kerge elu”

Kerged suupisted kümnele inimesele. Toit on kenasti taas-suletavate vaagnate peal ja soovi korral saab kaasa võtta peale sõitu. Sees on vajalikud nõud. Piisab kindlasti 2-3 tunniseks purjereisiks.

Hinna sees pudel Proseccot.

Vaagnaid saab ka eraldi tellida

Saame Teile purjeka peale valmis tuua ka joogipoolist.
Juhul kui sinu soovitud jooki pole all olevas valikus, siis anna meile oma soovist julgelt teada ning tõenäoliselt saame selle ka ellu viia.
Plastiktopsid pardal olemas.
Pardal on kohv, tee ning puhas vesi tasuta (kraanivesi).

Valge vein 12€/pdl

Lahja alkohol: 2€/330ml purk

Karastusjoogid 2€/500ml

Mahl: 2€/1l

Jagamist
Jagamist
Esileht
Helista
Broneeri
Paketid