Beebipidu merel

11 aastat tagasi ei teadnud tüdrukute õhtutest merel peaaegu keegi mitte midagi. Aga purjetamine.com võttis kätte ja hakkasime seda võimalust korralikult reklaamima. Nüüd korraldame suve jooksul vähemalt üle poolesaja sellise ürituse!

Tahame midagi uut proovida! Uus ja popp teema on korraldada tulevasele emale beebipidu! Miks mitte kasvatada uut generatsiooni purjetajaid ja korraldada beebipidu merel ning ühe programmi osana teha väike merereis, turvaliste ja suurte jahtide peal Tallinna või Pärnu lahel? Isegi teadlased on kindlaks teinud, et beebid tunnetavad ümbrust juba kõhus olles ja ehk annab just see esimene merereis selle „x-faktori“ lapsele kaasa, et Ta tooks kunagi Eestile medaleid? Oleme ju ikkagi mereriik! 🙂

Meie kaudu saab tellida ka kogu korralduse. Kaunistame jahi (kas siis siniselt või roosalt), korraldame transfeeri sadamasse edasi-tagasi, fotograaf jäädvustab sündmuse, toome pardale koogikesi ning muud head ja paremat. 

Elamused merel aastast 2007

Meie kaudu saab tellida kõik ühes üritusi merel. Korraldame meelelahutuse, cateringi, transpordi sadamasse, sündmuse jäädvustuse fotograafiga jpm. Korraldame firmaüritusi, tüdrukute -ja poissmeesteõhtuid, sünnipäevasid, beebipidu merel ja muid toredaid elamusi! Võta meiega julgelt ühendust ja teeme Sulle hea pakkumise, nii jahtide, kui ka kaatrite rendiks.

Jagamist
Jagamist
Esileht
Helista
Broneeri
Paketid