poissmeeste õhtu
Meestele meeldib kõike asju viimasele minutile jätta aga siis on ka poissmeeste õhtu tulemus vastav. Aga kui tegemist on Sinu hea sõbraga, siis plaaneeri kindlasti poissmeeste pidu aegsasti ette. Eriti kui on plaanis korraldada midagi eriti meeldejäävat. Kindlasti las olla korraldajaks keegi, kes teab varsti abielluvat poissmees kõige paremini, teised võiksid olla soovitajad. Korraldaja võiks kindlasti arvestada ka sõpradega, kes tulevad peigmeest “ära saatma” aga põhirõhk on ikkagi õhtu staaril. Poissmeeste õhtu peamine eesmärk on poissmehele tekidada tore, lõbus ja aktiivne päev/õhtu. Tavaline “linna peale” minek võib jääda mõneks teiseks korraks. Kindlasti peaks vaatama, et peigmees pruudiga liiga “hoogsa” peo pärast tülli ei pööra.

Korralda poissmeeste õhtu merel!

 

Sobib ideaalselt päeva alustuseks või siis viimaseks akordiks enne linna peale minekut. Värskes õhus ja lainete vahel saate ära saata vanad pruudid ja teha lepinguid. Võimalik ka poissmees näiteks väikese paadiga suurema jahi järgi sõitma panna, teda ruuporiga ergutades. Võimalik minna ka mitme jahiga korraga, kui tulemas on eriti palju sõpru. Tellida saab ka söögi ja joogi ette ära, et oleks Teie tulekuks kõik juba valmis pandud. Asi ekstreemsemaks muuta saab tellida ka kaatri ja tuubisõidu. Sellisel juhul läheksime koos jahi ja kaatriga merele ning saate kõik või siis ainult õhtu peakangelane kiiremat sõitu!
Võime Teie seltskonnaga ka otse limusiiniga sadamasse tuua ja pärast ära viia. Võimalik on tellida meie kaudu fotograaf, kes jäädvustab kogu merel oleku. Kindlaste vaadake ka meie pakkumis sõpradele Facebooki lehelt
Väiksemad grupid 2h
  • 10 inimest 200€
  • 16 inimest 300€
  • 20 inimest 375€ (kahe jahiga)
Väiksemad grupid 3h
  • 10 inimest 240€
  • 16 inimest 370€
  • 20 inimest 450€ (kahe jahiga)
Lisavõimalused
Helista: +372 5257 228
Kirjuta: info@purjetamine.com

Poissmeeste õhtu korraldamine

Oleme aastate jooksul korraldanud sadu tüdrukute õhtuid. Ei tea küll miks, kas mehed siis kardavad merele tulla? Või äkki ei leita meid üles? Nüüd siis leidsite! Sellised peod lähevad suveperioodil eriti moodi. Vist on ka see aeg abiellumiseks see kõige parem aeg! Ilmad soojad, saab tegevusi rohkem väliseid ja aktiivseid planeerida. Proovime siis kuidagi abiks olla selle väikese kirjatükiga, kuidas muuta poissmeeste õhtu meeldejäävaks.

Meie esimene vastus oleks siis loomulikult, et tule merele! Purjetama loomulikult ja ka teisi tegevusi merel nautima…näiteks jahi pealt vette hüppamisega ja ujumisega, saab tellida kaatri ja poissmees sõidab tuubiga taga, proovida purjevalliga „swingimist“ (vaata videot). Pidu merel jääb igatahes poissmehele meelde, eriti kui see on tema viimane vaba õhtu.

Aga pakume siis veel ideid:

Minge metsa, sõna otses mõttes! Minge matkama, tehke mitmepäevane matk. Usume, et jääb meelde kindlasti! Parem igatahes, kui lihtsalt srippi vaatama minna ja selle kõrvale rohkelt alkoholi juua. Matka jaoks saame Teie seltskonna näiteks Naissaarele viia. Seal on võimalus maastiku autodega sõita, sõjaväe autos saart uurida, jalgrattad laenutada, võrkpalli mängida jne. Saab tellida sauna ja saarele majutuse! Vot oleks see alles matk!

Peale metsas kolamise on üks aktiivseid meelelahutusi veel paintballi mängida. Saab hea adrenaliini laksu kätte! Seda saab ka meie käest tellida, näiteks teha Paintballi lahing hoopis kuskil saare peal.

Eraldi ideena, mis pigem lahterdab ennast soovituste alla, siis pidage piiri alkoholiga. Eriti peo alguses. Kindlasti tekib suur kiusatus avada õlled juba kohe, kui pidu pihta hakkab. Sellise ürituse puhul algab päev aga sageli varakult ja päeva/õhtu/öö viimased akordid, ei taha üldse enam meelde jääda. Selle jaoks võiks olla „alkoholi kallaja“, kes kontrollib, et piirides püsiks. Parim viis selleks on hoida alkoholi eraldi iga sündmuse jaoks, mis päeva jooksul toimuvad.

Nautige head toitu. Kui teate, et poissmees ei talu läbutsemist, siis tasuks variandina kaaluda näiteks mõnusat gurmee õhtut. Minge nooblimasse restorani ja proovige erinevaid toite. Meie ise pakume näiteks koostöös retoran Sardiinid sellis paketti: link. Purjetamine ja hea toit koos!

Eelmine soovituse alla võiks kaaluda ka mõtet minna nautima sigareid, sigaribaari.

Ühesõnaga tehke midagi sellist, mida pole varem teinud. Meie ise usume, et meri on alati see, mis jääb meelde!

 

JAGA SÕPRADEGA!